Poistenie vozidiel Slavia

Pojištění vozidiel Slavia

Slavia prináša motoristom ako povinné ručenie, tak aj havarijné poistenie . Oba dva produkty sa snaží zvýhodňovať opatrné vodičov, ktorí spôsobujú minimum dopravných nehôd. Práve vďaka tejto službe si Slavia získala tisíce poistencov, ktorí využívajú oba druhy služieb.

Povinné ručenie

Povinné ručenie poisťovne Slavia je určené, vedľa fyzických osôb, aj právnickým osobám. Možno si vybrať z dvoch základných variantov, ktoré sa líšia limity poistného plnenia pri škode na zdraví a poškodenia cudzej veci. Výška poistného sa u jednotlivých variantov líši v rádoch desiatok percent. Uplatniť možno mnoho bonusov, medzi ktorými sú bonus za bezeškodní priebeh , alebo poistenia druhého alebo tretieho vozidla .

Havarijné poistenie

Vedľa povinného ručenia si možno dojednať aj havarijné poistenie . To sa vzťahuje na neúmyselné poškodenie vlastného vozidla. Môže byť spôsobené odcudzením, živelnými pohromami alebo nehodou . Výška poistného sa odvíja od ceny, staroba a zabezpečenia vozidla . Toto poistenie je možné vhodne kombinovať s povinným ručením a získať veľkú percentuálne zľavu na poistnom.

Porovnanie povinného ručenia
 

Novinky