Poistenie vozidiel Kooperativa

Pojištění vozidiel Kooperativa

Poisťovňa Kooperativa pripravila pre svojich poistencov celý rad poistenie vozidiel. Okrem povinného ručenia a havarijného poistenia si tak možno dojednať rôzne druhy pripoistenia, ktoré vám môžu pomôcť v ťažkých situáciách alebo ochráni vašu peňaženku pred náhlymi výdavkami. Tým najviac frekventovaným poistením je povinné ručenie. Toto zákonom upravené poistenie zodpovedá za škody spôsobené prevádzkou na cestnú komunikáciu tretej osobe .

Povinné ručenie od Kooperativa

Kooperativa ponúka hneď niekoľko scenárov povinného ručenia, ktoré sa líšia mierou poistného plnenia. Možno tak získať zákonné poistenie na sumu 35 miliónov korún alebo pokojne aj dvojnásobok. Opäť záleží na individuálnom prianie klienta. Cena poistného je potom samozrejme závislá na výške poistného plnenia, vodičských skúsenostiach a počtu spôsobených nehôd .

Bonusy od Kooperativa

Okrem zliav z povinného poistenia si môže užívať aj mnoho zaujímavých bonusov , ktoré Kooperativa pridáva svojim zákazníkom. Tým prvým je získanie živelného poistenia vozidla zdarma . Ďalej je potom dôležité vyzdvihnúť možnosť získania 75% zľavy na celoročnú kartu cestovného poistenia.

Porovnanie povinného ručenia
 

Novinky