Poistenie vozidiel Generali

Pojištění vozidiel Generali

Tým najdôležitejším poistením, ktoré Generali ponúka je povinné ručenie. Ide o produkt, ktorý je upravený zákonom. Jeho hlavnou funkciou je chrániť druhej osoby pri nehode pred ujmou na majetku a zdraví .

Povinné ručenie Generali

Generali ponúka dva druhy poistného plnenia. Jedná sa o 35/35 a 70/70 . Cena samotného poistného je ovplyvnená skúseností vodiča, okresom jeho trvalého bydliska, zdravotným stavom a jeho vekom . Generali preferuje vodiča stredného veku s dostatkom skúseností, ktoré majú minimum nehôd. Títo vodiči si môžu vychutnať zľavy z povinného ručenia vo výške niekoľko desiatok percent. Ako bonus pridáva poisťovňa všetkým poistencom širokej asistenčné služby zadarmo na území Českej republiky. U poistného plnenia 70/70 sa navyše novo objavila poistná ochrana proti konfliktu so zverou .

S povinným ručením v Generali získate množstvo výhod. Tou prvou je obrovská zľava na poistenie druhého vozidla . Ďalej potom zvýhodnenia na havarijné poistenie a rad doplnkových poistení. Samozrejmosťou sú potom vernostné bonusy a bonusy za bezpečnú prevádzku vozidla na slovenských cestách.

Porovnanie povinného ručenia
 

Novinky