Poistenie vozidiel Direct

Pojištění vozidiel Direct

Direct ponúka dva druhy poistenia vozidiel. Jednak sa jedná o havarijné poistenie a potom hlavne o povinné ručenie . To je upravené zákonom o premávke na pozemných komunikáciách, takže každý motorista musí mať toto poistenie dojednané u svojho vozidla . Ide teda o kľúčový segment poisťovacieho trhu, na ktorom sa snažia uspieť aj Direct.

Výhody poistenia u Direct

Jednou z najväčších výhod celého poistenia je možnosť jeho uzavretia priebehu niekoľkých mála minút . Netreba čakať na pobočke alebo chodiť na stretnutia s poisťovacím agentom. Direct povinné ručenie možno uzavrieť v teple domova behom pár minút. Vodiči s bezeškodním prevádzkou môžu získať zľavu na povinné ručenie až 50% . K tomu možno započítať ešte zľavu z poistenia druhého vozidla vo výške 20% . V cene sú započítané aj asistenčné služby na území celej Slovenskej republiky . Ďalšou výhodou je zrušenie celého ručenie počas jedného mesiaca. Direct tak patrí medzi najrýchlejší poisťovne . Ďalšími doplnkami sú zvýhodnená pripoistenia predného skla, batožiny atď

Pokiaľ ide o havarijné poistenie, tak aj to je možné dojednať prostredníctvom internetu . V kombinácii s povinným ručením vyjde o desiatky percent lacnejšie a ponúkne kompletnú ochranu majiteľovi vozidla v prípade nehody. Poistné je navyše o niekoľko percent lacnejšie, ako je tomu pri uzavieraní u veľkých poisťovní.

Porovnanie povinného ručenia
 

Novinky