Poistenie vozidiel ČSOB

Pojištění vozidiel ČSOB

Poisťovňa ČSOB ponúka svojim klientom dva druhy poistenia motorových vozidiel. Tým prvým je povinné ručenie a druhým potom havarijné poistenie . Oba druhy poistenia sú nastavené tak, aby rešpektovali zodpovednosť poistencov a ich životné skúsenosti.

Povinné ručenie

Povinné ručenie ČSOB poisťovne ponúka hneď niekoľko variantov poistného plnenia s rôznymi účasťami. Výška poistného sa potom odvíja od rôznosti scenárov. Započítať je potrebné tiež bonusy , ktoré ČSOB poisťovňa ponúka svojim zodpovedným vodičom. Dobrý vodič má nárok na 30% zľavu z poistného . U vozidiel starších 9 rokov možno získať 20% zľavu . Vybrané okresy sú navyše zvýhodňované 10% úľavou z poistného . Vhodná kombinácia bonusov a zliav môže urobiť z povinného ručenia vcelku lacnú záležitosť, ktorá dokáže ochrániť pred miliónovým škodami.

Havarijné poistenie

Pod pojmom havarijné poistenie je treba si predstaviť poistenie vlastného vozidla proti odcudzeniu alebo živelným pohromám . ČSOB poisťovňa ponúka tento produkt samostatne alebo v kombinácii s povinným ručením. Výška poistného je vždy ovplyvnená zabezpečením vozidla, jeho súčasnú trhovou cenou, vekom a stavom vozidla. Aj tu tvrdí ČSOB poisťovňa vernostné bonusy a zľavy za beznehodovostní priebeh .

Porovnanie povinného ručenia
 

Novinky