Poistenie vozidiel ČPP

Pojištění vozidiel ČPP

Svojim klientom ponúka Česká podnikateľská poisťovňa celú radu služieb. Medzi tými najpoužívanejším sú však povinné ručenie a havarijné poistenie . Je to vcelku logické, pretože vozidiel na slovenských cestných komunikáciách neustále pribúda, takže pre poisťovne ide o veľmi zaujímavý trh. Povinné ručenie je zákonom upravený povinný druh poistenia vozidla, ktoré má za úlohu ochrániť majetok a zdravie druhých osôb, ktoré by boli poškodené prípadnú cestnú nehodou. Každý motorizovaný účastník cestnej premávky musí mať uzatvorené povinné ručenie.

ČPP pripravila pre zákazníkov zaujímavý systém odmien a bonusov, ktoré uľavujú na poistnom zodpovedným vodičom. Samozrejmosťou sú tri druhy plnenie v prípade nehody, ktoré následne upravujú výšku poistného. Bonus za bezeškodní priebeh poistenia môže robiť aj niekoľko desiatok percent. K tomu je potrebné pripočítať poistenia vozíka alebo mopedu zadarmo . Samozrejmosťou je potom rýchle a korektné vybavenie poistnej udalosti.

Havarijné poistenie prináša poistencom hneď dve varianty poistenia s výberom z troch kombinácií rizík a štyri druhy spoluúčasťou. Dôležité je spomenúť zľavu za bezeškodní priebeh alebo zabezpečenia vozidla . V prípade vzniku škody na majetku v dôsledku poistnej udalosti zaručuje ČPP rýchly priebeh odškodnenie.

Porovnanie povinného ručenia
 

Novinky