Poistenie motocyklov Direct

Pojištění motocyklov Direct

Vedľa poistenia automobilov ponúka Direct aj poistenie motocyklov za zvýhodnených podmienok . Na tento druh vozidla sa tiež vzťahuje povinné ručenie, takže si možno veľmi výhodne dojednať ako povinné ručenie pre auto, tak pre motorku. Navyše z toho dá vyťažiť vysokú zľavu z poistného.

Bonusy

Pri poistení motocykla platia rovnaké zľavy a bonusy ako pri poistení automobilu. Dobrí vodiči si teda môžu užívať zlacneného poistného o 50%. Ak sa k tomu pridá zľava za vernosť, možno získať zaujímavé povinné ručenie, ktorého cena nevyjde majiteľa vôbec draho. Samotné rokovanie povinného ručenia u motocykla je rovnako tak ľahké, ako je tomu u automobilu. Počas niekoľkých minút je všetko hotové. Vybavovanie poistnej udalosti trvá len niekoľko dní, takže nie je potrebné sa obávať zdĺhavých procesov. Prostredníctvom internetového formulára možno počas necelej hodiny celú udalosť zaznamenať a po pár dňoch je všetko hotové.

Havarijné a ostatné poistenie

Motocykel možno rovnako ako automobil pripoistiť havarijným poistením alebo rôznymi typmi pripoistenia. Je veľmi lukratívne kombinovať ich s povinným ručením, pretože celý balík sa následne dá získať za relatívne nízku cenu.

Porovnanie povinného ručenia
 

Novinky