Generali poisťovňa

Generali pojišťovna

Generali poisťovňa as je súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny Generali. Tá bola založená v roku 1831 v Terste ako jedna z prvých vôbec. Veľmi skoro sa stala najrozšírenejším ústavom na svete a dnes má veľa pobočiek po celom svete.

Generali v ČR

Generali a.s. spravuje aktíva v hodnote 18 miliárd korún a patrí medzi najväčšie poisťovacie ústavy v ČR. V roku 2009 zarobila cez 900 miliónov korún , čím dala jasne vedieť, že sa jedná o veľmi silnú a stabilnú poisťovňu . Pre rok 2009 evidovala cez 350000 neživotného poistenia a 65000 životné poistiek. Počet zamestnancov presiahol 750. K tomu je potrebné pripočítať asi 2000 poisťovacích agentov.

Stratégia Generali

Generali Poisťovňa si zakladá na osobnom prístupe , ktorý je pri dojednávaní poistnej zmluvy absolútne kľúčový. Snaží sa ponúkať komplexné poisťovacie služby v oblastiach životného aj neživotného poistenia. Vďaka rozsiahlej sieti pobočiek a zastúpení si možno toto poistenie dohovoriť rýchlo a bez odkladov. Ako záväzok voči svojim zákazníkom rozhodla sa Generali splniť podmienky pre udelenie certifikátu ISO 9001:2008 . Svojim partnerom dáva na zreteľ, že jej služby sú rýchle, moderné a flexibilné . Dôležité je tiež spomenúť, že Generali poisťovňa získala rad ocenení za svoje produkty. Pravidelne sa umiestňuje medzi najlepšími pri vyhlasovaní poisťovne roka, ktoré vyhlasuje Slovenská asociácia poisťovní.

Sortiment Generali

Medzi produkty poisťovne Generali nájdete ako životné i neživotné poistenie. Smluvit si tak možno cestovné, životné alebo havarijné poistenie , pričom tým najviac preferovaným je povinné ručenie . Generali si je totiž dobre vedomá, aké možnosti poskytuje trh s povinným ručením. Uviedla tak svoj vlastný program, ktorý je založený na odmeňovanie dobrých a skúsených vodičov s minimom dopravných nehôd.

Pobočky

Pozrite sa na Generali poisťovňa pobočky, kde nájdete presné informácie o jednotlivých pobočkách.

Porovnanie povinného ručenia
 

Novinky