ČSOB poisťovňa

ČSOB pojišťovna

Vznik poisťovne Československej obchodnej banky sa datuje k roku 1994. V tento rok vznikla chmeľu vzájomná poisťovňa, ktorá sa spočiatku zaujímala o oblasť poľnohospodárstva. V roku 2000 získala poisťovňa povolenie poisťovať aj zodpovednosť za škodu z povoze vozidla. Týmto krokom sa z nej stala moderné poisťovňa s velikým potenciálom do budúcnosti .

Vlastník ČSOB poisťovne

V roku 1998 vstúpil do spoločnosti strategický partner KBC Insurance NV av roku 2001 sa stal jej 100% vlastníkom. V súvislosti s tým zmenila chmeľu poisťovňa názov na ČSOB Poisťovňa .

ČSOB poisťovňa

Dnes patrí ČSOB k najväčším poisťovacím ústavom na území Českej republiky . Ide o 4. najväčší orgán z hľadiska vypisovaného poistného. Služby ČSOB poisťovne využíva ročne státisíce občanov SR. Vďaka medzinárodnému vlastníkovi poskytuje najmodernejšie služby, ktoré sa na trhu vyskytujú. Jej primárnym záujmom je ponúkať služby, ktoré budú zákazníkovi ušité na mieru. Preferuje osobný prístup, ktorý plne uspokojí klienta. V súčasnosti sa zameriava ako na fyzické osoby, tak právne subjekty. Medzi jej klientelu patria najväčšie české podniky s ročným obratom miliardy korún.

Sortiment poisťovne

Na trhu s poistením sa z veľkej časti zameriava na povinné ručenie . Ide o logický krok, pretože vďaka zákonné úprave tohto poistenia, vznik veľmi lukratívny trh. Ročne je potrebné poistiť milióny automobilov, ktoré sa pohybujú na slovenských cestách, a Poisťovňa Československej obchodnej banky si je toho dobre vedomá. Ponúka prepracovaný systém bonusov a odmien, ktoré zvýhodňuje zodpovedné vodiča. Ale vedľa povinného ručenia si možno tiež dohodnúť havarijné, cestovné alebo životné poistenie . Všetky produkty sú nastavené tak, aby vyhovovali potrebám moderného človeka. Možno si je samozrejme smluvit aj prostredníctvom internetových stránok z tepla domova.

Pobočky

Pozrite sa na ČSOB poisťovňa pobočky, kde nájdete presné informácie o jednotlivých pobočkách.

Porovnanie povinného ručenia
 

Novinky