ČPP poisťovňa

ČPP pojišťovna

Česká podnikateľská poisťovňa sa zaradila medzi najväčšie poisťovacie orgány na území Českej republiky. Podľa posledných údajov jej patrí nominálna tretia priečka medzi poskytovateľmi povinného ručenia v ČR . Majoritným vlastníkom poisťovne je medzinárodná finančná skupina Vienna Insurance Group . Táto rakúska spoločnosť sa radí medzi najväčšie poisťovateľa na svete a svojej dcérskej spoločnosti má po celej Európe. V súčasnosti spravuje aktíva v hodnote stamiliard eur . Jej klientmi sú predovšetkým obyvatelia strednej a južnej Európy.

Česká podnikateľská poisťovňa

Česká podnikateľská poisťovňa predpísala v roku 2009 poistné v hodnote 6,2 miliardy korún . Vďaka tomu zaznamenala skoro 14% nárast oproti roku 2008. Výsledok hospodárenia tejto poisťovne je tiež veľmi zaujímavý. Zisk pre rok 2009 dosiahol 433 miliónov korún. Aj napriek zložitú situáciu na finančných trhoch av podnikateľskej sfére si spoločnosť výborné hospodárske výsledky minulých rokov.

Prístup ku klientom

Základnými princípmi Českej podnikateľskej poisťovne je osobný prístup ku každému klientovi a maximálna snaha vyhovieť jeho požiadavkám. Poisťovňa si je dobre vedomá, že spokojný zákazník je základom úspešného pôsobenia na trhu. Ponúka celý rad produktov, medzi ktorými sú najobľúbenejšími povinné ručenie, životné a havarijné poistenie . Prvoradou snahou ČPP je vyriešiť poistnú udalosť čo najrýchlejšie, aby došlo k urýchlenej náhrade škôd na majetku a zdraví. Svojim poistencom preto ponúka administratívna pomoc v čase vzniku poistnej udalosti, vďaka ktorej prebehne odstránenie následkov udalosti rýchlo a jednoducho. Mnohí zákazníci oceňujú prepracovaný systém bonusov, ktoré uprednostňuje zodpovedné vodiča a majiteľa áut, budov a majetku. Vždy sú totiž uprednostňovaný tí, ktorí majú svoj majetok dobre zabezpečený a svoje autá riadi bezpečne a bez nehôd.

Pobočky

Pozrite sa na ČPP poisťovňa pobočky, kde nájdete presné informácie o jednotlivých pobočkách.

Porovnanie povinného ručenia
 

Novinky