AXA poisťovňa

AXA pojišťovna

Poisťovňa AXA je dcérskou spoločnosťou finančného gigantu AXA. Ide o popredného poskytovateľa poistenia, veľmi obľúbené je životné poistenie. Cieľom celej spoločnosti je poskytovať klientom maximálne bezpečie, vysoké zúročenie vložených vkladov, individuálny ľudský prístup a rýchle konanie . Za dobu 15 rokov pôsobnosť na trhu si AXA získala cez milióny spokojných klientov, ktorí si u tejto inštitúcie dojednal povinné ručenie, penzijné pripoistenie alebo mnoho ďalšieho. Vďaka rozsiahlej sieti pobočiek, ktoré zahŕňa 2000 zamestnancov a niekoľko tisíc finančných a poisťovacích agentov, si spoločnosť vybudovala veľmi silnú pozíciu v ČR.

Poisťovňa AXA

AXA poisťovňa je najmladší z finančnej rodiny AXA. Na trhu poisťovní sa objavila až v roku 2008. Klientom ponúka dva druhy poistenia. Jedná sa o poistenie majetku a motorových vozidiel . Obe poistenia sú veľmi žiadanými, pretože AXA prichádza na trh so zvýhodnenými ponukami, keďže sa snažia prilákať čo najväčšie klientelu počas krátkej doby. Mnoho záujemcov na toto pritiahnutí počuje, takže sa AXA poisťovni počas relatívne krátkej doby podarilo získať zaujímavý podiel na trhu. Svojich zákazníkov sa snažia pritiahnuť individuálnym prístupom a rýchlych rokovaniam , ktoré neobmedzujú administratívne záležitosti.

Poisťovňa AXA v súčasnosti

Tým najrozšírenejším produktom poisťovne je poistenie pre motoristov . Jednak je to spôsobené zákonnou úpravou, ktoré určuje povinné ručenie pre všetky vozidlá, ktoré sa zúčastňujú cestnej premávky, ale aj hojnosťou dopravných prostriedkov v ČR. Vedľa fyzických osôb sa firma špecializuje aj na právnické osoby, ktorým ponúka zvýhodnené služby, ktoré sa veľmi líšia od klasických. Povinné ručenie využívajú státisíce motoristov a každý rok ich pribúda.

Vodiči získajú dojednaním poistenia taktiež kvalitné asistenčnú službu, ktorá zabezpečí, že nezostanú štát uprostred neznámej krajiny bez pomoci.

Pobočky

Pozrite sa na AXA poisťovňa pobočky, kde nájdete presné informácie o jednotlivých pobočkách.

Porovnanie povinného ručenia
 

Novinky