Allianz poisťovňa

Allianz pojišťovna

Allianz poisťovňa patria medzi stálice slovenského poisťovacieho trhu. Založená bola v roku 1992 so základným imaním 600 miliónov korún. Jej stopercentným vlastníkom je Allianz New Europe Holding . Za dobu svojej skoro dvadsaťročnej pôsobnosti si poisťovňa vybudovala širokú sieť pobočiek av súčasnej dobe zamestnáva cez 750 zamestnancov. Ďalej potom pre túto spoločnosť pracuje viac ako 1460 poisťovacích agentov, ktorí každý deň privádza niekoľko sto nových klientov.

Allianz New Europe Holding

Medzinárodná finančná skupina Allianz patrí medzi špičky svetových trhov s poistením. Svoje služby ponúka v celkom 70 krajinách sveta. Celkový obrat Allianz skupiny sa pohybuje okolo 105 miliárd eur a ročne vykazuje zisk cez 5 miliárd eur . Ide o jednu z najviac rozšírených poisťovní sveta, ktorá udáva tón v poistení . História finančného gigantu Allianz siaha až do roku 1890, kedy bola v Berlíne založená materská spoločnosť. Na trhu sa presadzovala s klasickými produktmi, ako boli životné alebo požiarne poistenie. Celkom čoskoro sa stala jednou z najznámejších poisťovacích inštitúcií na svete. Medzi najväčšie udalosti, ktoré Allianz likvidovala, patrí zemetrasenie v San Franciscu alebo potopenia parníka Titanic.

Sortiment Allianz poisťovne

V súčasnosti prináša Allianz svojim zákazníkom všetky druhy poistenia takmer po celom svete. Stala sa symbolom profesionality a rýchlosti. Allianz preferuje orientáciu na zákazníka a individuálny prístup, ktorý upraví každému poistenia na mieru . V sortimente možno nájsť také produkty, ako sú životné, havarijné poistenie alebo povinné ručenie . Posledná menovaná je mnohými odborníkmi považované za veľmi kvalitný produkt, ktorý je veľmi atraktívny pre korektné a opatrné vodiča. Vďaka obrovskému množstvo ponúkaným bonusov možno dojednať povinné ručenie s minimálnymi nákladmi a vysokým stupňom zodpovednosti za poničeniu majetok alebo zdravie.

Pobočky

Pozrite sa na Allianz poisťovňa pobočky, kde nájdete presné informácie o jednotlivých pobočkách.

Porovnanie povinného ručenia
 

Novinky